תנועת אשדודים בעיתונות ובכלי התקשורת השונים

תנועת אשדודים יוצרת באז חזק סביב הפעילות החברתית-קהילתית שלה כבר מעל ל-5 שנים. זאת בזכות האנשים המגוונים והמופלאים המרכיבים את התנועה ובזכות החברים שבה, שבחורים להוביל למען יצירת הווי חברתי אמיתי - כזה שמגיע מהתושבים של העיר אשדוד ולמען התושבים של העיר. ללא אינטרנטסים חיצוניים ואישיים.

בעיתונות ובמדיה הדיגיטלית לא מפסיקים לשבח, לשתף ולספר את הסיפור של תנועת אשדודים - הסיפור של העיר אשדוד. בעמוד זה תוכלו לצפות ולעיין לכתבות אשר כתבו על התנועה, על האנשים של התנועה ועל הסיפור שלנו כאשדודים - במגוון כלי התקשורת השונים של העיר אשדוד ושל מדינת ישראל.

אשדודים מדברים לייב – עם נורית טופז

נורית עונה על שאלות בנושא, צרכים מיוחדים, בעלי חיים, מגדר ועשיה אשדודית.

לקריאה

אלכס פנוב מדבר על נושא השבת באשדוד בעמוד הפייסבוק של 'דיבור אחר'

בסוף אוקטובר יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות ויש מפלגות שמאמינות, בדיוק כמונו, שעדיף להתמודד על המשותף מאשר להבליט את השונה.
אז למה שלא נפרגן?
נתחיל באלכס פאנוב, מתנועת אשדודים. אלכס השתתף בסדנת דיבור מקומי שהעברנו לפעילים חברתיים ברשויות המקומיות ביחד עם שחרית | سحرية | Shaharit
בסדנות נתנו כלים לשימוש ברשת בשביל לדבר בדיבור אחר, דווקא במקומות בהם יש קונפליקט בין קהילות שונות..

לראיון המלא

נורית טופז בראיון מרגש על הסיפור המיוחד שלה

"הגעתי לצומת דרכים גורלי ואמרתי לעצמי 'החיים השתנו, מה שיהיה לעולם לא יהיה כמו שהיה, עומדות בפנייך רק שתי ברירות: או ליפול לתוך הבור שנפער - או לקחת את המתנה ולהפוך אותה לשליחות. בחרתי להיות פֶּה לאלה שלא יכולים לדבר".

כשנורית טופז מספר 3 בתנועת אשדודים הקימה את מטה צרכים מיוחדים היא היתה חלוצה באשדוד, בגישה ובדרייב לעשיה.

היום 6 שנים אחרי, תנועת אשדודים היא היחידה שמובילה מטה מיוחדים (צמ"א) ומשנה את המציאות הקיימת, הלכה למעשה, יום יום.

לראיון המלא בידיעות אחרונות

ההזדמנות הגדולה של השבת האשדודית

טור דעה ההזדמנות הגדולה של השבת האשדודית.
מאת שרה שוורץ, מגזין כאן אשדוד

לקריאת הטור

דרור מקדש הכריז על תמיכתו בתנועת אשדודים

כדבריו " מטרתי היא לתמוך באנשים שרוצים ליצור שינוי, ולא רוצה לתמוך במפלגות עסקניות שסוגרות דילים מאחורי גבינו" דרור מקדש ממובילי המאבק לבנייה מושחתת ברובע ט"ו ורובעים נוספים.

לקריאת נוספת על הצטרפותו היכנסו

ההכנות לקראת בחירות 2018

תנועת אשדודים במקומון "כאן-דרום" על ההכנות שלנו לקראת הבחירות של שנת 2018. תנועת אשדודים מאמינה כי השילטון פועל למען העם ואמור להיות קשוב לו. מובילי תנועת אשדודים אירגנה 15 מפגשים עם תושבי אשדוד על מנת לכתוב ולנסח את המצע שלנו - המצע של תנועת אשדודים ותושבי אשדוד

לקריאת הכתבה המלאה

"כי למרות שאני חרדית אני גם ישראלית"

מלכי רוטנר - חברת תנועת אשדודים מספרת למה כן היא עמדה בצפירה - על אף היותה חרדית.
"כי למרות שאני חרדית אני גם ישראלית. כי אני מכבדת. כי חונכתי לא לחלל את שם השם. כי העקרונות המנוגדים התחלפו באנשים עם שמות ופנים. כי קצנו במלחמות מיותרות. וגם אתם - הביטו בנו בפרספקטיבה נדיבה ובוגרת. בסופו של דבר, עניינים רבים וגדולים מוכרעים במעשה אחד קטן של אנושיות. ולפעמים זה כל כך קל."

לקריאה באתר YNET

מאיר אברז'ל בראיון חגיגי לקראת השנה החדשה

"אנחנו רוצים לשנות את סדר העדיפויות באשדוד, אם אתה רוצה לקרוא לזה מהפכה, אז כן. הגיע הזמן שהתושבים יהיו חלק מקבלת ההחלטות"
מאיר אברז'ל,, ממנהיגי ומקימי תנועת אשדודים חוזר לשכונת ילדותו, שעיצבה את אישיותו ותפיסת עולמו. בראיון מיוחד עם דור גפני. הבחירות הקרובות הן מבחינתו רק תחנת ביניים בדרך למהפכה באשדוד.

לראיון המלא בעיתון כאן דרום

אשדודים מדברים לייב – עם שני שלפמן

שני עונה על שאלות בנושא נוער, צעירים, חינוך ועשיה אשדודית.

לקריאה

מיזם 'זה מהלב' איסוף וחלוקת מזון למשפחות מעוטות יכולת.

שיתוף פעולה מרגש בין הפאב החברתי ה 'זה', מיזם 'יש לי לב אשדודי', עמותת אביבים בקהילה על שם סרן אביב חקיאני והקרן לידידות.

הכתבה המלאה באשדודנט

אשדודים מדברים לייב – עם אלכס פנוב

אלכס מדבר על תחבורה, תעסוקה, שבת, ועשיה אשדודית בכללי.

לקריאה

למה הצטרפתי לתנועת האשדודים?

טור דעה שנכתב לפני 5 שנים אך רלוונטי בדיוק גם לימים שלנו עכשיו.

לקריאת הטור

רשימת האשדודים למועצת העיר

אשדודנט: "בהליך דמוקרטי מרשים - נבחרה הרשימה של תנועת אשדודים למועצת העיר."

לקריאת הכתבה המלאה

כנס שנתי לציון 5 שנות פעילות קהילתית

בתאריך 26/11/17 ערכה תנועת אשדודים כנס שנתי לציון 5 שנות פעילות חברתית קהילתית בעיר אשדוד. 5 שנים בהם מובילי תנועת אשדודים וחברייה בוחרים להשקיע מזמנם להתנדב ולפעול למען תושבי העיר אשדוד במגוון עצום של פעילויות ולמען כל שכבות האוכלוסיה. בנוסף תנועת אשדודים ירתה את יריית הפתיחה לבחירות 2018 והזמינה מאות תושבים לא רק לחגוג אלה גם לעסוק בעיצוב המצע של תנועת אשדודים במתן דגש על הקשבה ועריכה משותפת עם התושבים

לקריאת הכתבה המלאה

פרוייקט מימון המונים של תנועת אשדודים

על פרוייקט מימון ההמונים של תנועת אשדודים במגזין כאן-דרום אשדוד
"מגיע לכולנו , תושבי אשדוד, לגור בעיר שרואה, מקשיבה ודואגת לנו – באמת. בואו לקחת חלק בעיצוב עתידה של העיר אשדוד. תמכו בתנועת אשדודים ויחד איתכם נוכל ליצור את קמפיין הבחירות שלנו ולעשות את השינוי ! "

לקריאת הכתבה המלאה