אשדוד לכולם – המועמד שלי

סילביה אונגר תושבת אשדוד מזהירה אותנו מהמגמה העכשווית בפוליטיקה ומשאירה לנו תקווה לשינוי פנימי :

עברו שלוש שנים וחצי מאז הבחירות האחרונות, אך דווקא בגלל שהזמן עובר כל כך מהר צריך להתחיל לחשוב על הבחירות המוניציפאליות הבאות.
בעירנו המועמדים מתחילים לצאת לקהל הרחב. שוב שומעים בעיר את הקולות המתרגשים בפני האתגר הגדול . ישנם בעיר אנשים איכותיים מאד, צעירים ונמרצים במיוחד. את הקולות האלה הם אלה שהעם צריך לשמוע.

ולא צריך להיבהל ממה שכל כך מוכר לנו.
נכון, כיום אפשר למצוא את אותם הפרצופים המוכרים, אלה שמנפנפים את עיקרון  "יוקר מערכת הבחירות " כדי למכור את עצמם לבעלי ההון, לאלה שלבסוף יהיו חייבים את בחירתם והתשלום בהתאם.  לא, את הפוליטיקאים האלה אנחנו לא רוצים. לא רוצים שייתנו היתרי בנייה על חשבון שטחים ציבוריים לקבלנים. לא רוצים שייתנו הנחות רחבות לבעלי ההון בתשלומי חובה על חשבוננו.לא רוצים שיציבו בעלי אינטרסים לתוך עמדות מפתח שבעלי ההון בראש מעיינם.ולא רוצים שראש העיר יהיה בן ערובה בידיים של אלה החושבים רק לעצמם.

וגם לא רוצים את הפוליטיקאי המוכר מהסוג שני. את העשירים שרוצים להיות עשירים יותר או בעלי עמדות כוח נרחבים. לא, בטוח אנחנו לא רוצים אותם. פוליטיקאים מסוג זה מנותקים מהעם. הם אלה שלא בוחלים באמצעים כדי להשיג את מבוקשם, והם אלה שדוהרים על גבי האזרחים. הם אלה שמעלים את הארנונה ובונים שכונות לעשירים בלבד. הם דוגלים במדיניות אשר אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו.

ולמה לא להיבהל מולם?
בגלל  שצומחים בעיר פוליטיקאים חדשים, צעירים ורעננים. ישנם רעיונות חדשים , אידיאלים שמממשים את עצמם. אך חייבים לשנות את הדרך, שרק מועמדים עשירים או מועמדים נתמכים ע"י העשירים יכולים להיכנס לעמדות השפעה בעיר.בואו נאמץ רעיון פשוט ,מבריק ומוכר: מועמד  שמתייחד עם בוחריו ובונה מפלגה בכוחות תומכיו, ללא תרומות של עשירים אלה בתרומות קטנות של כ40 ₪ כל אחד . כך בונים מפלגה עממית, בכוחות של כולנו. האחד מביא את השני והתוצאה היא ערבות הדדית. המועמד של השכונה חייב לאזרחים את בחירתו והתמורה חייבת להיות גם בהתאם.

אותו צעיר הוא פוליטיקאי שמבין את הסובבים אותו, זה לא רק מה שאנחנו רוצים אלה מה שהאזרחים צריכים. וכשאינו חייב את עצמו לממן עשיר, צרכי העיר נמצאים מולו.

אנחנו , האזרחים שרוצים תרבות בעיר, חינוך ותעסוקה , ניקיון וניקיון כפיים נדרוש את זה ממנו.

אנחנו, אלה שהשקענו את כספנו ואת מרצנו בבחירתו נעזור לו להגיע לעמדה שממנה אפשר להגשים את חלומותינו. יחד נצמיח אשדוד לכולם.

השאר תגובה